O nas

Firma Glasspol.pl posiada w swojej ofercie pustaki szklane: LA ROCHERE, SEVES BASIC, SEVES DESIGN.
Firma Glasspol.pl jest wyłącznym importerem okienek wentylacyjnych (wentów) do pustaków szklanych, dzięki którym doświetle z pustaków szklanych może pełnić również funkcję okna. Naturalne światło jest tańsze w eksploatacji więc zachęcamy do zakładania gotowych okien z pustaków szklanych wszędzie tam gdzie nie można założyć okna z PCV lub drewnianych, np. gdy odległość do granicy działki jest mniejsza niż 4 m.

Firma Glasspol.pl jest wyłącznym importerem luksferów EI 15,   EI 30 i EI 60. Pustaki szklane EI posiadają certyfikat zgodny z normą EN, Certyfikat (ATEST) zgodny z Polską Normą.

Doświadczenie w dziedzinie pustaków szklanych i okien z pustaków szklanch:

od 1993 roku.

w Polsce działamy od 2001 roku

Pracownicy naszej firmy posiadają bardzo dużą wiedzę na temat sprzedawanych produktów, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na fachową poradę. Przy wyborze pustaków szklanych trzeba wziąć pod uwagę nie tylko ich kolor i wzór, ale przede wszystkich parametry techniczne, które u poszczególnych producentów są różne. Inne pustaki szklane nadają się na zewnątrz, a inne jako przegrody wewnętrzne. Kryteria jakimi należy kierować się przy zakupie tego materiału są różne, dlatego zapraszamy do skorzystania ze specjalistycznej porady.

Oddajemy do Państwa dyspozycji naszą ofertę, mamy nadzieję, że współpraca z firmą Glasspol.pl przyniesie wszystkim wymierne korzyści.

 
Z wyrazami szacunku,
Maciej Załuski
 
Szczegółowe pytania prosimy kierować na adres: glasspol@glasspol.pl
lub pod numerem tel. 71 310-3000

FUSING

Stapianie kawałków szkła tzw „fusing”, staje się coraz popularniejsza techniką łączenia szkła wykorzystywaną do wystroju wnętrz. Współcześnie można stworzyć niepowtarzalne, indywidualne aranżacje. Fusing jest technologią, która pozwoliła puścić wodze fantazji i nadała szkłu niespotykane dotąd formy. Polega ona na łączeniu różnych gatunków i rodzajów szkła na gorąco, przy użyciu specjalnego pieca. Szyby  fusing w pomieszczeniach stworzą zawsze inspirujące wrażenie nie tylko na domownikach ale też na gościach. Do kupienia w sklepie internetowym Luksfer.pl

Produkty z serii Fusing

Niepowtarzalne, indywidualne aranżacje